E-auction n°358

deplierPaís
Monde 21
Monde 21
monnaies or collection
State quarters

CORINTIA - CORINTIA Statère MBC/MBC+
480.00 €
TIBERIO As BC+
TIBERIO As BC+
65.00 €
CARO Aurelianus EBC
CARO Aurelianus EBC
225.00 €
PLAETORIA Denier BC+
PLAETORIA Denier BC+
QUINCTIA Denier MBC
QUINCTIA Denier MBC
126.00 €
TRAJANO Tridrachme MBC+
TRAJANO Tridrachme MBC+
703.00 €