E-auction n°388

ROME 63
Rome 63 Flip
Trésor de Chitry
Lots monnaies romaines

10 Centavos MOZAMBIQUE  1914 P.059 EBC+
AURELIANO Aurelianus MBC
AURELIANO Aurelianus MBC
AURELIANO Antoninien SC
AURELIANO Antoninien SC
MACRINO Denier EBC
MACRINO Denier EBC
305.00 €
GETA Denier MBC+
GETA Denier MBC+
54.00 €
FAUSTINA HIJA Denier MBC+
FAUSTINA HIJA Denier MBC+
79.00 €