E-auction n°167

deplierPaís
MONDE 19
MONDE 19
Monnaies or
Grading NGC PMG

LOTES Lots
LOTES Lots
48.00 €
VIBIA Denier MBC+
VIBIA Denier MBC+
280.00 €
VIBIA Denier MBC+
VIBIA Denier MBC+
VIBIA Denier MBC+
VIBIA Denier MBC+
FAUSTINA MADRE Sesterce BC+
FAUSTINA MADRE Sesterce BC+
NUMERIANO Aurelianus EBC/MBC+
NUMERIANO Aurelianus EBC/MBC+
225.00 €