ROME 63
Rome 63 Flip
Trésor de Chitry
Lots monnaies romaines

AURELIANO Aurelianus MBC
AURELIANO Aurelianus MBC
NUMERIANO Aurelianus EBC
NUMERIANO Aurelianus EBC
93.00 €
CRISPINA Sesterce BC+
CRISPINA Sesterce BC+
PROBO Aurelianus FDC
PROBO Aurelianus FDC
ANTONIA Denier serratus MBC+
ANTONIA Denier serratus MBC+
APPULEIA Denier SC
APPULEIA Denier SC
290.00 €